Кубок Одеси 2011

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Ukraina
Pilsēta Odesa
Reģistrācijas sākums Scorpion 01.08.2011 15:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 19.08.2011 18:30
Turnīra datums 20.08.2011
Dalībnieku 35

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Круговий турнір Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Плей-офф Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Yevhen Levdansky Ukraina Kijeva
2 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
3 Anton Legkov Krievija Sanktpēterburga
4 Vitaliy Sapozhnikov Ukraina Odesa
5 Mykyta Kushnir Ukraina Odesa
6 Igor Chaban Ukraina Odesa
7 Stanislav Lutay Krievija Tula
8 Anatoliy Sapozhnikov Ukraina Odesa
9 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
10 Denys Chaban Ukraina Odesa
11 Oleksandr Malyarozov Ukraina Odesa
12 Yuriy Kushnir Ukraina Odesa
13 Belavina Alexandra Krievija Sanktpēterburga
14 Viktor Levdansky Ukraina Kijeva
15 Dmytro Kudrytsky Ukraina Kijeva
16 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga
17 Volodymyr Trus Ukraina Odesa
18 Valentyn Korabel Ukraina Irpiņa
19 Oleksandr Vladimirov Ukraina Odesa
20 Mykola Krokhmal Ukraina Odesa
21 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
22 Oleksandr Martynenko Ukraina Kijeva
23 Roman Ignatenko Ukraina Mariupol
24 Vyacheslav Levdansky Ukraina Kijeva
25 Wolodymyr Kudelya Ukraina Kirovohrada
26 Vitaliy Ignatenko Ukraina Mariupol
27 Nazar Kondrashevskyy Ukraina Kijeva
28 Dmytro Bardiyevskyi Ukraina Odesa
29 Yuriy Skoroda Ukraina Odesa
30 Oleksii Korabel Ukraina Irpiņa
31 Dmytro Derkach Ukraina Harkiva
32 Denys Derkach Ukraina Harkiva
33 Volodymyr Vorobets Ukraina Odesa
34 Mariya Martynenko Ukraina Kijeva
35 Anastasya Martynenko Ukraina Kijeva
Чемпіонат України (Кубок Федерації)
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Yevhen Levdansky Ukraina Kijeva 100
2 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ 96
3 Anton Legkov Krievija Sanktpēterburga 92
4 Vitaliy Sapozhnikov Ukraina Odesa 88
5 Mykyta Kushnir Ukraina Odesa 82
6 Igor Chaban Ukraina Odesa 80
7 Stanislav Lutay Krievija Tula 78
8 Anatoliy Sapozhnikov Ukraina Odesa 76
9 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga 70
10 Denys Chaban Ukraina Odesa 68
11 Oleksandr Malyarozov Ukraina Odesa 66
12 Yuriy Kushnir Ukraina Odesa 64
13 Belavina Alexandra Krievija Sanktpēterburga 62
14 Viktor Levdansky Ukraina Kijeva 60
15 Dmytro Kudrytsky Ukraina Kijeva 58
16 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga 56
17 Volodymyr Trus Ukraina Odesa 54
18 Valentyn Korabel Ukraina Irpiņa 52
19 Oleksandr Vladimirov Ukraina Odesa 50
20 Mykola Krokhmal Ukraina Odesa 48
21 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva 46
22 Oleksandr Martynenko Ukraina Kijeva 44
23 Roman Ignatenko Ukraina Mariupol 42
24 Vyacheslav Levdansky Ukraina Kijeva 40
25 Wolodymyr Kudelya Ukraina Kirovohrada 34
26 Vitaliy Ignatenko Ukraina Mariupol 33
27 Nazar Kondrashevskyy Ukraina Kijeva 32
28 Dmytro Bardiyevskyi Ukraina Odesa 31
29 Yuriy Skoroda Ukraina Odesa 30
30 Oleksii Korabel Ukraina Irpiņa 29
31 Dmytro Derkach Ukraina Harkiva 28
32 Denys Derkach Ukraina Harkiva 27
33 Volodymyr Vorobets Ukraina Odesa 26
34 Mariya Martynenko Ukraina Kijeva 25
35 Anastasya Martynenko Ukraina Kijeva 24