Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Maskava |
Adrese | г. Москва, 2-й Вышеславцев пер., д.17, стр.2, Клуб КВН «Скворечник»; 55.790597, 37.605991 |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 05.05.2016 00:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 02.06.2016 23:59 |
Turnīra datums | 05.06.2016 |
Dalībnieku | 32 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
Лиги | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
Большой Плей-Офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
Малый Плей-Офф | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexey Zaharov | Krievija | Maskava | |||
2 | Alexander Miloradov | Krievija | Maskava | |||
3 | Arseniy Stolyarov | Krievija | Maskava | |||
4 | Veniamin Gerasimov | Krievija | Maskava | |||
5 | Nikita Zholobov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
6 | Sergey Ivanov | Krievija | Kursk | |||
7 | Stanislav Lutay | Krievija | Tula | |||
8 | Stepan Korotkiy | Krievija | Maskava | |||
9 | Dmitriy Petrov | Krievija | Maskava | |||
10 | Vladimir Goncharov | Krievija | Maskava | |||
11 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
12 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | |||
13 | Alexander Galkin | Krievija | Volgograda | |||
14 | Andrey Chaplygin | Krievija | Kursk | |||
15 | Alexandr Kosyrev | Krievija | Maskava | |||
16 | Maxim Starkov | Krievija | Kursk | |||
17 | Mikhail Mikhin | Krievija | Maskava | |||
18 | Gleb Vasiliev | Krievija | Maskava | |||
19 | Eva Ozerova | Krievija | Čerepoveca | |||
20 | Evgeniy Voytko | Krievija | Mitišči | |||
21 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | |||
22 | Mikhail Krinov | Krievija | Maskava | |||
23 | Maria Miloradova | Krievija | Maskava | |||
24 | Andrey Ponomarev | Krievija | Maskava | |||
25 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | |||
26 | Petr Mozhaev | Krievija | Maskava | |||
27 | Konstantin Avdeev | Krievija | Novosibirska | |||
28 | Yaroslav Mikryukov | Krievija | Kotel’niki | |||
29 | Aleksandr Tarakanov | Kazahstāna | Железнодорожный (РФ) | |||
30 | Alexandr Zhulyabin | Krievija | Noginska | |||
31 | Sergey Pugachev | Krievija | Zheleznodorozhnyy | |||
32 | Yuriy Popov | Krievija | Maskava | |||