Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Kursk |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 11.04.2016 12:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 07.05.2016 10:00 |
Turnīra datums | 08.05.2016 |
Dalībnieku | 46 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
Высшая Лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
Первая Лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 4 - | ||||||||
Плей-офф Высшая Лига | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexey Zaharov | Krievija | Maskava | 30 | |||
2 | Grigoriy Dubinin | Krievija | Tula | 27 | |||
3 | Sergey Ivanov | Krievija | Kursk | 25 | |||
4 | Stanislav Lutay | Krievija | Tula | 23 | |||
5 | Arseniy Stolyarov | Krievija | Maskava | 21 | |||
6 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 20 | |||
7 | Evgeniy Matantsev | Ukraina | Kirovohrada | 19 | |||
8 | Denis Matveev | Krievija | Kursk | 18 | |||
9 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | 17 | |||
10 | Gleb Vasiliev | Krievija | Maskava | 16 | |||
11 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | 15 | |||
12 | Daniil Yurchenko | Krievija | Armavira | 14 | |||
13 | Artem Pankov | Krievija | Kursk | 13 | |||
14 | Andrey Chaplygin | Krievija | Kursk | 12 | |||
15 | Igor Scherbakov | Krievija | Kursk | 11 | |||
16 | Dmytro Derkach | Ukraina | Harkiva | 10 | |||
17 | Roman Sharapov | Krievija | Kursk | 9 | |||
18 | Gleb Moskvin | Krievija | Kursk | 8 | |||
19 | Maxim Starkov | Krievija | Kursk | 7 | |||
20 | Vladislav Chesnokov | Krievija | Kursk | 6 | |||
21 | Sergey Patekhin | Krievija | Kursk | 5 | |||
22 | Dmitriy Nabasov | Krievija | Kursk | 4 | |||
23 | Eva Ozerova | Krievija | Čerepoveca | 3 | |||
24 | Igor Martynenko | Ukraina | Harkiva | 2 | |||
25 | Evgenii Solovev | Krievija | Kļina | 1 | |||
26 | Maksim Taziev | Krievija | Kursk | 1 | |||
27 | Yuriy Aseev | Krievija | Kursk | 1 | |||
28 | Alexey Legostaev | Krievija | Kursk | 1 | |||
29 | Nikolay Bublikov | Krievija | Kursk | 1 | |||
30 | Artem Matantsev | Ukraina | Kirovograd | 1 | |||
31 | Denis Chernjavsky | Krievija | Rostova pie Donas | 1 | |||
32 | Rostislav Pereverzev | Krievija | Kursk | 1 | |||
33 | Oleg Bublikov | Krievija | Kursk | 1 | |||
34 | Yuriy Bondarenko | Ukraina | Harkiva | 1 | |||
35 | Pavel Bezrukov | Krievija | Kursk | 1 | |||
36 | Sergey Legostaev | Krievija | Kursk | 1 | |||
37 | Andrey Aseev | Krievija | Kursk | 1 | |||
38 | Denis Trubnikov | Krievija | Kursk | 1 | |||
39 | Olga Likova | Krievija | Kursk | 1 | |||
40 | Ivan Veremeenko | Krievija | Armavira | 1 | |||
41 | Valeriy Matantsev | Ukraina | Kirovohrada | 1 | |||
42 | Petr Bezrukov | Krievija | Kursk | 1 | |||
43 | Alexander Sevryukov | Krievija | Kursk | 1 | |||
44 | Vyacheslav Domashev | Krievija | Kursk | 1 | |||
45 | Alexey Naumenko | Krievija | Kursk | 1 | |||
46 | Igor Shehovcov | Krievija | Kursk | 1 | |||