Göteborg Open

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Zviedrija
Pilsēta Gēteborga
Turnīra datums 09.04.2016
Dalībnieku 66
Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Kvalgrupper Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
A-grupp Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
B-grupp Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
C-grupp Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
A-slutspel Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
B-slutspel Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
C-slutspel Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Final standings
Vārds Valsts Pilsēta
1 Atis Sīlis Latvija Rīga
2 Hans Osterman Zviedrija Stokholma
3 Edgars Caics Latvija Rīga
4 Anders Ekestubbe Zviedrija Gēteborga
5 Finn Fries Zviedrija Lunda
6 Joakim Lundin Zviedrija Erebrū
7 Lars Fridell Zviedrija Stokholma
8 Fredric Axelsson Zviedrija Stokholma
9 Oscar Henriksson Zviedrija Piteå
10 Carl Bindekrans Zviedrija Noršēpinga
11 Lars Henriksson Zviedrija Piteå
12 Marcus Andersson Zviedrija Jenšēpinga
13 Markus Nilsson Zviedrija Stokholma
14 David Nordström Zviedrija Malme
15 Patrik Hellström Zviedrija Erebrū
16 Matti Månsson Zviedrija Lunda
17 Martin Arenlind Zviedrija Lunda
18 Andreas Andersson Zviedrija Svedala
19 Martin Lunden Zviedrija Malme
20 Jimmy Mardell Zviedrija Stokholma
21 Geir Hjemas Norvēģija Oslo
22 Jerry Wikström Zviedrija Stokholma
23 Tore Lie Norvēģija
24 Rickard Sjöstedt Zviedrija Malme
25 Caroline Eriksson Zviedrija Delsbo
26 Jorn Moldvar Norvēģija
27 Erik Werner
28 Richard Pedersen Zviedrija Erebrū
29 Hans Nordin
30 Peter Östlund Zviedrija Avesta
31 Joachim Thyzell Zviedrija
32 David Andersson
33 Jimi Månsson Zviedrija Lunda
34 Henric Andersson
35 Hans E. Lindqwist Zviedrija Varberg
36 Simon Thomas Īrija Berlin
37 Nils Jönsson Zviedrija Gēteborga
38 Joan Eriksson Mencl Zviedrija Lunda
39 Henrik Nilsson Zviedrija Vesterosa
40 Richard Petersson Zviedrija Lunda
41 Joel Hall Zviedrija Malme
42 Markus Bengtsson Zviedrija Göteborg
43 August Wegestål Zviedrija Malme
44 Ulrik Nilsson Zviedrija Malme
45 Emil Larsson Zviedrija Borlänge
46 Julian Elvén Zviedrija Malme
47 Morten Johannessen Norvēģija
48 Tony Aronsson
49 Lukas Gustafsson Zviedrija Gēteborga
50 Fredrik Hansson Zviedrija Gēteborga
51 Uno Osterman Zviedrija Stokholma
52 Mattias Kralmark Zviedrija Lunda
53 Marcus Persson Zviedrija Delsbo
54 Micael Myren Sweden / Portugal Göteborg / Lagos
55 Marko Säkkinen Zviedrija Gēteborga
56 Oskar Ekeberg
57 Jonas Karrberg
58 Jonas Mårdell
59 Wilhelm Pössl Zviedrija Vesterosa
60 Oliver Westlund Myrén Zviedrija Gēteborga
61 Susanna Possl Zviedrija Vesterosa
62 Liv Osterman Zviedrija Stokholma
63 Mattias Holmner
64 David Simonsson
65 Patrik Klinkert
66 Felix Wirstrom Zviedrija Katrineholm