Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Igaunija |
Pilsēta | Tallina |
Adrese | Koidu 97 |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 23.02.2016 00:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 10.06.2016 23:59 |
Turnīra datums | 17.06.2016 |
Dalībnieku | 37 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Qualification | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
Division 1 | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
Division 2 | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
Play-off | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veniamin Gerasimov | Krievija | Maskava | |||
2 | Dmytro Litvinyuk | Ukraina | Kirovohrada | |||
3 | Kevin Eriksson | Somija | Turku | |||
4 | Nikita Zholobov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
5 | Evgeniy Matantsev | Ukraina | Kirovohrada | |||
6 | Oscar Henriksson | Zviedrija | Piteå | |||
7 | Sergey Ivanov | Krievija | Kursk | |||
8 | Raivis Miglinieks | Latvija | Rīga | |||
9 | Eliāns Ēdelis | Latvija | Ventspils | |||
10 | Anton Umanskyy | Ukraina | Kijeva | |||
11 | Magnus Klippen | Norvēģija | Kvernaland | |||
12 | Dmitry Malygin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
13 | Linus Restel | Vācija | Hagen | |||
14 | Jiri Chylik ml. | Čehija | Prāga | |||
15 | Filips Buhtujevs | Latvija | Inčukalns | |||
16 | Amund Risa Fylling | Norvēģija | Kvernaland | |||
17 | Benjamin Suominen | Somija | Naantali | |||
18 | Samuel Hána | Čehija | Pelhřimov | |||
19 | Lauri Törnström | Somija | Naantali | |||
20 | Uno Osterman | Zviedrija | Stokholma | |||
21 | Rainers Kalniņš | Latvija | Inčukalns | |||
22 | Niklas Blomberg | Zviedrija | Stokholma | |||
23 | Øystein Klippen | Norvēģija | Kvernaland | |||
24 | Yurii Shapovalenko | Ukraina | Kijeva | |||
25 | Valentin Dietze | Vācija | Freiburg | |||
26 | Leon Haussknecht | Vācija | Berlīne | |||
27 | Linus Nilsson | Zviedrija | Norrtälje | |||
28 | Jakub Matysek | Čehija | Prāga | |||
29 | Andreas Fjermestad | Norvēģija | Kvernaland | |||
30 | Daniil Tenitski | Igaunija | Tallina | |||
31 | Joonatan Sjoroos | Somija | Ähtäri | |||
32 | Lukas Kahoun | Čehija | Novy Rychnov | |||
33 | Daniel Gasinski | Igaunija | Tallina | |||
34 | Dmitri Mihhalevitš | Igaunija | Tallina | |||
35 | Daniil Moshnin | Igaunija | Tallina | |||
36 | Aleksey Akinfin | Baltkrievija | Minska | |||
37 | Deniss Andrijashkin | Igaunija | Narva | |||