VIII European Championship 2016, Open - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 23.02.2016 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 10.06.2016 23:59
Turnīra datums 18.06.2016

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta
1 4665 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 4517 Edgars Caics Latvija Rīga
3 4267 Veniamin Gerasimov Krievija Maskava
4 4263 Ahti Lampi Somija Kuopio
5 4240 Alexey Zaharov Krievija Maskava
6 4181 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
7 4173 Kevin Eriksson Somija Turku
8 4167 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
9 4128 Jan Pelkonen Somija Naantali
10 4106 Hans Osterman Zviedrija Stokholma
11 4086 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava
12 4061 Valts Smagars Latvija Rīga
13 4032 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
14 4023 Dmytro Litvinyuk Ukraina Kirovohrada
15 4008 Dmitriy Koshman Krievija Maskava
16 3997 Oscar Henriksson Zviedrija Piteå
17 3956 Patrik Petr Čehija Litomišla
18 3884 Carl Bindekrans Zviedrija Noršēpinga
19 3830 Lars Henriksson Zviedrija Piteå
20 3826 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
21 3823 Grigoriy Dubinin Krievija Tula
22 3795 Finn Fries Zviedrija Lunda
23 3766 Joakim Lundin Zviedrija Erebrū
24 3750 Janne Ollila Somija Naantali
25 3748 Jevgēnijs Zaharovs Latvija Rīga
26 3714 Markus Nilsson Zviedrija Stokholma
27 3673 Kristian Iso-Tryykäri Somija Turku
28 3667 Jānis Kalnevics Latvija Inčukalns
29 3662 Yngve Aasheim Norvēģija Tronheima
30 3662 Yevhen Levdansky Ukraina Kijeva
31 3644 Stanislav Lutay Krievija Tula
32 3616 Gints Lasmanis Latvija Skrunda
33 3592 Edgars Saulītis Latvija Inčukalns
34 3591 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
35 3559 Janne Kantola Somija Raisio
36 3551 Santtu Sainio Somija Lohja
37 3518 Matīss Saulītis Latvija Inčukalns
38 3510 Raivis Miglinieks Latvija Rīga
39 3508 Sergey Ivanov Krievija Kursk
40 3488 Rene Huhtala Somija Naantali
41 3482 Edgars Mucenieks Latvija Skrunda
42 3467 Jimmy Mardell Zviedrija Stokholma
43 3448 Fredric Axelsson Zviedrija Stokholma
44 3411 Anders Ekestubbe Zviedrija Gēteborga
45 3404 Krystof Lebl Čehija Prāga
46 3320 Elvijs Siliņš Latvija Ventspils
47 3316 Sergejs Mihejevs Latvija Rīga
48 3294 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina
49 3289 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
50 3274 Juho Rautio Somija Tampere
51 3232 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
52 3217 Igor Saveljev Igaunija Tallina
53 3200 Martin Arenlind Zviedrija Lunda
54 3197 Anton Umanskyy Ukraina Kijeva
55 3183 Pavel Plesak Čehija Plzeņa
56 3173 Viktoriya Noselivska Ukraina Kijeva
57 3164 Bjarne Axelsen Dānija Bronderslev
58 3137 Maria Saveljeva Igaunija Tallina
59 3119 Miroslav Cernoch Čehija Prāga
60 3116 Kimmo Eriksson Somija Turku
61 3116 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci
62 3080 Vitaliy Sapozhnikov Ukraina Odesa
63 3061 Jiri Chylik ml. Čehija Prāga
64 3059 Vesa Huotelin Somija Espo
65 3043 Daniel Matysek Čehija Prāga
66 3039 Vaclav Pikl Čehija Plzeņa
67 3031 Benjamin Suominen Somija Naantali
68 3024 Jari Sahlgren Somija Oulu
69 3018 Andreas Roren Norvēģija Oslo
70 3001 Simon Thomas Īrija Berlin
71 2995 Espen Moe Norvēģija Tronheima
72 2884 Magnus Klippen Norvēģija Kvernaland
73 2875 Evgeniy Matantsev Ukraina Kirovohrada
74 2860 Martin Zenisek Čehija Plzeņa
75 2836 Krystof Herold Čehija Prāga
76 2818 Arne Johannes Holmin Norvēģija Bergena
77 2787 Simonas Pleikys Lietuva Viļņa
78 2732 Amund Risa Fylling Norvēģija Kvernaland
79 2722 Espen Eidsnes Norvēģija Bergena
80 2707 Tibor Varga Čehija České Budějovice
81 2615 Gergely Regula Ungārija Budapešta
82 2590 Anatoliy Datsenko Ukraina Kijeva
83 2481 Øystein Klippen Norvēģija Kvernaland
84 2440 Nazar Kondrashevskyy Ukraina Kijeva
85 2384 Andreas Fjermestad Norvēģija Kvernaland
86 2342 Juri Artamonov Igaunija Tallina
87 2315 Thomas Haussknecht Vācija Berlīne
88 2305 Alen Shekarev Igaunija Tallina
89 2239 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina
90 2229 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ)
91 2181 Audrius Pleikys Lietuva Viļņa
92 2172 Valentin Dietze Vācija Freiburg
93 2142 Leon Haussknecht Vācija Berlīne
94 2105 Linus Restel Vācija Hagen
95 2096 Frank Bruneske Vācija Wilhelmshaven
96 2057 Ralph Pommerenke Vācija Frankfurte pie Mainas
97 1960 Gustav Brådland Norvēģija Kvernaland
98 1936 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka
99 1885 Šarūnas Jokubauskas Lietuva Viļņa
100 1758 Sandra Komaraite Lietuva Viļņa
101 1718 Mazvydas Satkus Lietuva Viļņa
102 1659 Michael Toft Nielsen Dānija Olborga
103 1634 Vladimir Voronov Lietuva Viļņa
104 1446 Thony Restel Vācija Hagen
105 1422 Eugene Papakul Baltkrievija Minska
106 1370 Baurzhan Ualiev Kazahstāna Astana
107 1266 Mirko König Vācija Ķelne
108 1256 Jurgita Vasileviciene Lietuva Viļņa
109 1213 Linas Vasilevicius Lietuva Viļņa
110 998 Hermann Petuch Vācija Lahr
111 791 Philipp Basch Vācija Diseldorfa
112 590 Siarhei Vazhnik Baltkrievija Minska
113 375 German Geller Jr. Igaunija Tallina
114 375 Dmitri Leleka Igaunija Tallina
115 262 Matvej Shyrkavec Baltkrievija Minska
116 210 Andrei Akinfin Baltkrievija Minska
117 160 Tomas Ulis Lietuva Viļņa
118 153 Daniil Moshnin Igaunija Tallina
119 149 Sobal' Vital' Baltkrievija Minska
120 105 Daniil Tenitski Igaunija Tallina
121 84 Dmitri Mihhalevitš Igaunija Tallina
122 82 Mark-Julius Pikat Igaunija Таллинн
123 53 Rolandas Zygelis Lietuva Viļņa
124 23 Aleksey Akinfin Baltkrievija Minska