II Чемпионат МЛНХ. Этап #4 (воскресенье)

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Maskava
Adrese г. Москва, 2-й Вышеславцев пер., д.17, стр.2, Клуб КВН "Скворечник"
Reģistrācijas sākums Scorpion 19.02.2016 01:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 05.03.2016 23:59
Turnīra datums 06.03.2016
Dalībnieku 32
Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
квалификация Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Лиги Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Плей-офф (Вторая лига) Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Плей-офф (первая лига) Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Матч за 9 место в Первой лиге Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
Матч за 11 место в Первой лиге Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 7 -
Плей-офф Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 8 -
Матч за 9 место в Высшей лиге Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 9 -
Матч за 11 место в Высшей лиге Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Veniamin Gerasimov Krievija Maskava 553
2 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 536
3 Alexey Zaharov Krievija Maskava 530
4 Dmitriy Petrov Krievija Maskava 511
5 Ivan Zaharov Krievija Maskava 489
6 Dmitriy Koshman Krievija Maskava 464
7 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava 437
8 Alexandr Kosyrev Krievija Maskava 410
9 Alexey Baranov Krievija Maskava 388
10 Vladimir Goncharov Krievija Maskava 363
11 Mikhail Mikhin Krievija Maskava 340
12 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava 330
13 Alexander Galkin Krievija Volgograda 317
14 Valeriy Samsonov Krievija Maskava 308
15 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe 299
16 Eva Ozerova Krievija Čerepoveca 289
17 Yuriy Verbitskiy Krievija Волгоград / Москва 282
18 Petr Mozhaev Krievija Maskava 269
19 Mikhail Krinov Krievija Maskava 248
20 Andrey Ponomarev Krievija Maskava 225
21 Yaroslav Mikryukov Krievija Kotel’niki 201
22 Yuriy Popov Krievija Maskava 183
23 Alexey Gavrilov Krievija Maskava 165
24 Alexandr Zhulyabin Krievija Noginska 139
25 Konstantin Avdeev Krievija Novosibirska 114
26 Alexander Prokopov Krievija Maskava 90
27 Anton Urakaev Krievija Maskava 78
28 Andrey Babintsev Krievija Maskava 65
29 Evgenii Solovev Krievija Kļina 46
30 Григорий Василенко Krievija Maskava 27
31 Razumakhin Mikhail Krievija Maskava 8
32 Alexey Balitskiy Krievija Maskava 1