16 Кубок СЕВЕРО-ЗАПАДА

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Reģistrācijas sākums Scorpion 11.02.2016 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 06.03.2016 12:00
Turnīra datums 06.03.2016
Dalībnieku 45

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Отбор Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
плей-офф высший Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
плей-офф утешительный Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
окончательное
Vārds Valsts Pilsēta
1 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
2 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt
3 Dasha Obukhova Krievija Sanktpēterburga
4 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt
5 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
6 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga
7 Alexi Biorn Krievija Sanktpēterburga
8 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
9 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
10 Daniil Perov Krievija Sanktpēterburga
11 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga
12 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga
13 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga
14 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga
15 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
16 Konstantin Gareev Krievija Sanktpēterburga
17 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga
18 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
19 Denis Petrov Krievija Sanktpēterburga
20 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga
21 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga
22 Ksenia Oboeva Krievija Sanktpēterburga
23 Alexander Nagorniy ml. Krievija Sanktpēterburga
24 George Titov Krievija Sanktpēterburga
25 Sergey Nemolot Krievija Sanktpēterburga
26 Vladimir Nikulov Krievija Sanktpēterburga
27 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
28 Vadim Matveev Krievija Sanktpēterburga
29 Илья Бровцин Krievija Sanktpēterburga
30 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga
31 Dmitry Alekseev Krievija Sanktpēterburga
32 Danila Titov Krievija Sanktpēterburga
33 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
34 Андрей Юшманов Krievija Sanktpēterburga
35 Valeria Isakova Krievija Sanktpēterburga
36 Вячеслав Романов Krievija Sanktpēterburga
37 Игорь Початов Krievija Sanktpēterburga
38 Мирослав Романов Krievija Sanktpēterburga
39 Андрей Ким Krievija Sanktpēterburga
40 Антон Ольховский Krievija Sanktpēterburga
41 Alexander Krikorov Krievija Sanktpēterburga
42 Pavel Krikorov Krievija Sanktpēterburga
43 Константин Семёнов Krievija Sanktpēterburga
44 Ярослав Барышев Krievija Sanktpēterburga
45 Илья Иванов Krievija Sanktpēterburga