Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Maskava |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 03.02.2016 14:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 27.02.2016 11:00 |
Turnīra datums | 28.02.2016 |
Dalībnieku | 43 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
Высшая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
Первая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 4 - | ||||||||
Плей-офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexey Zaharov | Krievija | Maskava | 30 | |||
2 | Dmitriy Koshman | Krievija | Maskava | 27 | |||
3 | Veniamin Gerasimov | Krievija | Maskava | 25 | |||
4 | Dmitriy Petrov | Krievija | Maskava | 23 | |||
5 | Stanislav Lutay | Krievija | Tula | 21 | |||
6 | Grigoriy Dubinin | Krievija | Tula | 20 | |||
7 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 19 | |||
8 | Arseniy Stolyarov | Krievija | Maskava | 18 | |||
9 | Alexander Miloradov | Krievija | Maskava | 17 | |||
10 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | 16 | |||
11 | Gleb Vasiliev | Krievija | Maskava | 15 | |||
12 | Dmitriy Sapozhnikov | Krievija | Saratova | 14 | |||
13 | Eva Ozerova | Krievija | Čerepoveca | 13 | |||
14 | Stepan Korotkiy | Krievija | Maskava | 12 | |||
15 | Anton Runenkov | Krievija | Maskava | 11 | |||
16 | Mikhail Krinov | Krievija | Maskava | 10 | |||
17 | Alexandr Zhulyabin | Krievija | Noginska | 9 | |||
18 | Sergey Korotkiy | Krievija | Maskava | 8 | |||
19 | Egor Stepanov | Krievija | Sanktpēterburga | 7 | |||
20 | Alexander Galkin | Krievija | Volgograda | 6 | |||
21 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | 5 | |||
22 | Dmitry Krylov | Krievija | Maskava | 4 | |||
23 | Kirill Rudnev | Krievija | Maskava | 3 | |||
24 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | 2 | |||
25 | Maria Miloradova | Krievija | Maskava | 1 | |||
26 | Andrey Ponomarev | Krievija | Maskava | 1 | |||
27 | Yuriy Verbitskiy | Krievija | Волгоград / Москва | 1 | |||
28 | Vladimir Areshkin | Krievija | Kotel’niki | 1 | |||
29 | Alexey Krinov | Kazahstāna | Aqtöbe | 1 | |||
30 | Dmitriy Shumilin | Krievija | Maskava | 1 | |||
31 | Igor Miloradov | Krievija | Maskava | 1 | |||
32 | Sergey Pugachev | Krievija | Zheleznodorozhnyy | 1 | |||
33 | Yaroslav Mikryukov | Krievija | Kotel’niki | 1 | |||
34 | Konstantin Avdeev | Krievija | Novosibirska | 1 | |||
35 | Yuriy Popov | Krievija | Maskava | 1 | |||
36 | Anton Urakaev | Krievija | Maskava | 1 | |||
37 | Vladimir Otinov | Krievija | Kotel’niki | 1 | |||
38 | Alexey Balitskiy | Krievija | Maskava | 1 | |||
39 | Evgenii Solovev | Krievija | Kļina | 1 | |||
40 | Alexei Smirnov | Krievija | Maskava | 1 | |||
41 | Alexander Prokopov | Krievija | Maskava | 1 | |||
42 | Arseeva Julia | Krievija | Maskava | 1 | |||
43 | Kirill Kuznetsov | Krievija | Tula | 1 | |||