XXIV Чемпионат Санкт-Петербурга 3 этап

Чемпионат Санкт-Петербурга
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Adrese Школа 171. Улица Маяковского, 9/16. ст.м. «Маяковская»
Reģistrācijas sākums Scorpion 26.01.2016 23:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 14.02.2016 10:40
Turnīra datums 14.02.2016
Dalībnieku 71

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Группа Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Вторая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Высшая Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Первая Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Третья лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Play-Off Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
2 Dmitry Afonin Krievija Sanktpēterburga
3 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
4 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga
5 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
6 Anton Kiselyov Krievija Sanktpēterburga
7 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga
8 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
9 Alexi Biorn Krievija Sanktpēterburga
10 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
11 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
12 Mikhail Sivakov Krievija Sanktpēterburga
13 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga
14 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
15 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga
16 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga
17 Daniil Perov Krievija Sanktpēterburga
18 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
19 Anthony Mzilangve Krievija Sanktpēterburga
20 Artem Boldyrev Krievija Severodvinska
21 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
22 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga
23 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga
24 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga
25 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga
26 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga
27 Denis Petrov Krievija Sanktpēterburga
28 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga
29 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
30 Konstantin Gareev Krievija Sanktpēterburga
31 Ivan Smirnov Krievija Sanktpēterburga
32 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
33 Sergey Nemolot Krievija Sanktpēterburga
34 Darja Obuhova Krievija Sanktpēterburga
35 Ksenia Oboeva Krievija Sanktpēterburga
36 Dmitry Alekseev Krievija Sanktpēterburga
37 Vadim Matveev Krievija Sanktpēterburga
38 Maxim Korsuk Krievija Sanktpēterburga
39 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga
40 Vladimir Nikulov Krievija Sanktpēterburga
41 Mikhail Gorodnitskiy Krievija Sanktpēterburga
42 George Titov Krievija Sanktpēterburga
43 Alisa Jashina Krievija Sanktpēterburga
44 Vladimir Alekseev Krievija Sanktpēterburga
45 Tim Barannikov Krievija Sanktpēterburga
46 Андрей Яшин Krievija Sanktpēterburga
47 Danila Titov Krievija Sanktpēterburga
48 Maksim Maksimov Krievija Sanktpēterburga
49 Саша Ильин Krievija Sanktpēterburga
50 Аркадий Косарев Krievija Sanktpēterburga
51 Дмитрий Сигалов Krievija Sanktpēterburga
52 Павел Баранников Krievija Sanktpēterburga
53 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga
54 Илья Бровцев Krievija Sanktpēterburga
55 Иван Бортяков Krievija Sanktpēterburga
56 Расин Эминов Krievija Sanktpēterburga
57 Андрей Бортяков Krievija Sanktpēterburga
58 Олег Торбин Krievija Sanktpēterburga
59 Андрей Серебряков Krievija Sanktpēterburga
60 Irina Vorobieva Krievija Sanktpēterburga
61 Михаил Нарушев Krievija Sanktpēterburga
62 Евгений Рамазанов Krievija Sanktpēterburga
63 Андрей Слюсарев Krievija Sanktpēterburga
64 Михаил Родишевский Krievija Sanktpēterburga
65 Юлия Никулова Krievija Sanktpēterburga
66 Александр Ефимов Krievija Sanktpēterburga
67 Александр Греков Krievija Sanktpēterburga
68 Александр Щиголев Krievija Sanktpēterburga
69 Илья Иванов Krievija Sanktpēterburga
70 Андрей Родишевский Krievija Sanktpēterburga
71 Даниил Щеткин Krievija Sanktpēterburga