Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Igaunija |
Pilsēta | Tallina |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 15.01.2016 10:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 24.01.2016 12:00 |
Turnīra datums | 24.01.2016 |
Dalībnieku | 10 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Группа А | Noslēdzies | 2 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
Play off | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jevgeni Lvov | Igaunija | Tallina | ||||
2 | Maria Saveljeva | Igaunija | Tallina | ||||
3 | Igor Saveljev | Igaunija | Tallina | ||||
4 | Alen Shekarev | Igaunija | Tallina | ||||
5 | Juri Artamonov | Igaunija | Tallina | ||||
6 | Sergei Sokolov | Igaunija | Tallina | ||||
7 | Vafa Hamdamov | Igaunija | Tallina | ||||
8 | Dmitri Leleka | Igaunija | Tallina | ||||
9 | Mark-Julius Pikat | Igaunija | Таллинн | ||||
10 | Daniil Landa | Igaunija | Tallina | ||||
Play off | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
1 | Jevgeni Lvov | Igaunija | Tallina | |||
2 | Igor Saveljev | Igaunija | Tallina | |||
3 | Maria Saveljeva | Igaunija | Tallina | |||
4 | Alen Shekarev | Igaunija | Tallina | |||
5 | Juri Artamonov | Igaunija | Tallina | |||
6 | Sergei Sokolov | Igaunija | Tallina | |||
7 | Vafa Hamdamov | Igaunija | Tallina | |||
8 | Dmitri Leleka | Igaunija | Tallina | |||
Final Standing | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
1 | Jevgeni Lvov | Igaunija | Tallina | 12 | |||
2 | Igor Saveljev | Igaunija | Tallina | 10 | |||
3 | Maria Saveljeva | Igaunija | Tallina | 8 | |||
4 | Alen Shekarev | Igaunija | Tallina | 7 | |||
5 | Juri Artamonov | Igaunija | Tallina | 6 | |||
6 | Sergei Sokolov | Igaunija | Tallina | 5 | |||
7 | Vafa Hamdamov | Igaunija | Tallina | 4 | |||
8 | Dmitri Leleka | Igaunija | Tallina | 3 | |||
9 | Mark-Julius Pikat | Igaunija | Таллинн | 2 | |||
10 | Daniil Landa | Igaunija | Tallina | 1 | |||