XXIV Чемпионата Санкт-Петербурга. 2-й этап

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Reģistrācijas sākums Scorpion 02.12.2015 22:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 27.12.2015 11:00
Turnīra datums 27.12.2015
Dalībnieku 63

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Группа Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Высшая Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Первая Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Вторая Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Плей-офф Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 German Fokin Krievija Sanktpēterburga
2 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
3 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
4 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
5 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga
6 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
7 Anton Kiselyov Krievija Sanktpēterburga
8 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
9 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga
10 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
11 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga
12 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
13 Alexi Biorn Krievija Sanktpēterburga
14 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga
15 Darja Obuhova Krievija Sanktpēterburga
16 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga
17 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga
18 Artem Boldyrev Krievija Severodvinska
19 Alexandr Borovskiy Krievija Sanktpēterburga
20 Daniil Perov Krievija Sanktpēterburga
21 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga
22 Mikhail Sivakov Krievija Sanktpēterburga
23 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga
24 Igor Budilin Krievija Sanktpēterburga
25 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
26 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga
27 Artem Bychkov Krievija Sanktpēterburga
28 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
29 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga
30 Denis Petrov Krievija Sanktpēterburga
31 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga
32 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
33 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga
34 George Titov Krievija Sanktpēterburga
35 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga
36 Vadim Lebedev Krievija Sanktpēterburga
37 Maksim Maksimov Krievija Sanktpēterburga
38 Alexander Nagorniy ml. Krievija Sanktpēterburga
39 Vadim Matveev Krievija Sanktpēterburga
40 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga
41 Slava Ius Krievija Sanktpēterburga
42 Mikhail Gorodnitskiy Krievija Sanktpēterburga
43 Vladimir Tolstikov Krievija Čerepoveca
44 Vladimir Alekseev Krievija Sanktpēterburga
45 Николай Яковлев Krievija Sanktpēterburga
46 Дмитрий Сигалов Krievija Sanktpēterburga
47 Игорь Початов Krievija Sanktpēterburga
48 Евгений Митрофанов Krievija Sanktpēterburga
49 Juriy Pochatov Krievija Sanktpēterburga
50 Тимур Каримуллин Krievija Sanktpēterburga
51 Александр Зорин Krievija Sanktpēterburga
52 Артём Казан Krievija Sanktpēterburga
53 Максим Блохин Krievija Sanktpēterburga
54 Игорь Никитин Krievija Sanktpēterburga
55 Олег Торбин Krievija Sanktpēterburga
56 Артём Кича Krievija Sanktpēterburga
57 Расин Эминов Krievija Sanktpēterburga
58 Сергей Дударев Krievija Sanktpēterburga
59 Андрей Степанов Krievija Sanktpēterburga
60 Кирилл Гланц Krievija Sanktpēterburga
61 Иван Тоянович Krievija Sanktpēterburga
62 Андрей Басов Krievija Sanktpēterburga
63 Сергей Басов Krievija Sanktpēterburga