Kursk Cup - 2016 (Кубок Курска 2016) - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 30.10.2015 10:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 08.01.2016 12:00
Turnīra datums 09.01.2016

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta
1 4730 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 4571 Edgars Caics Latvija Rīga
3 4541 Atis Sīlis Latvija Rīga
4 4495 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga
5 4363 Alexey Zaharov Krievija Maskava
6 4238 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
7 4204 Veniamin Gerasimov Krievija Maskava
8 4198 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
9 4175 Dmitriy Koshman Krievija Maskava
10 4172 German Fokin Krievija Sanktpēterburga
11 4104 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
12 4074 Alexander Miloradov Krievija Maskava
13 4070 Ivan Zaharov Krievija Maskava
14 4053 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
15 4002 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava
16 3961 Dmytro Litvinyuk Ukraina Kirovohrada
17 3925 Grigoriy Dubinin Krievija Tula
18 3801 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga
19 3744 Stepan Korotkiy Krievija Maskava
20 3722 Anton Legkov Krievija Sanktpēterburga
21 3700 Pavel Gorodnitskiy Izraēla Haifa
22 3630 Stanislav Lutay Krievija Tula
23 3599 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
24 3587 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
25 3522 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
26 3484 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
27 3338 Dmitry Afonin Krievija Sanktpēterburga
28 3293 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
29 3292 Artem Valiev Lietuva Viļņa
30 3259 Sergejs Mihejevs Latvija Rīga
31 3245 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
32 3237 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga
33 3236 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
34 3214 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
35 3186 Vitaliy Sapozhnikov Ukraina Odesa
36 3163 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga
37 3140 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci
38 3120 Raivis Sternāts Latvija Rīga
39 3081 Anton Runenkov Krievija Maskava
40 3080 Igor Saveljev Igaunija Tallina
41 3037 Viktoriya Noselivska Ukraina Kijeva
42 2991 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
43 2943 Sergey Ivanov Krievija Kursk
44 2915 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči
45 2878 Anton Umanskyy Ukraina Kijeva
46 2871 Sergey Sammal Krievija Tula
47 2811 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
48 2782 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
49 2778 Viacheslav Patekhin Krievija Kursk
50 2747 Sergey Korotkiy Krievija Maskava
51 2745 Maxim Starkov Krievija Kursk
52 2734 Sergey Patekhin Krievija Kursk
53 2715 Dmytro Donets Ukraina Kijeva
54 2682 Evgeniy Goloviznin Krievija Kursk
55 2680 Denis Matveev Krievija Kursk
56 2662 Igor Novikov Krievija Krasnodara
57 2654 Gleb Vasiliev Krievija Maskava
58 2617 Sergii Tsyba Ukraina Kijeva
59 2611 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga
60 2477 Maria Miloradova Krievija Maskava
61 2468 Sergey Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod
62 2455 Sergey Kovankin Krievija Nizhniy Novgorod
63 2454 Anatoliy Sapozhnikov Ukraina Odesa
64 2440 Nazar Kondrashevskyy Ukraina Kijeva
65 2435 Igor Zaporojets Ukraina Kijeva
66 2403 Alexey Baranov Krievija Maskava
67 2370 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga
68 2367 Yury Volik Krievija Krasnodara
69 2323 Andrey Chaplygin Krievija Kursk
70 2318 Igor Scherbakov Krievija Kursk
71 2289 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
72 2252 Alexi Biorn Krievija Sanktpēterburga
73 2245 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga
74 2225 Ryurik Gutiev Krievija Sochi
75 2212 Daniil Yurchenko Krievija Armavira
76 2207 Pavel Churilin Krievija Kursk
77 2200 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe
78 2118 Alexey Korotkiy Krievija Nizhniy Novgorod
79 2088 Oleg Bublikov Krievija Kursk
80 2031 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga
81 2018 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
82 1998 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ)
83 1983 Sergey Kudinov Krievija Chernyakhovsk
84 1980 Kirill Vasilev Krievija Maskava
85 1961 Andrey Ponomarev Krievija Maskava
86 1944 Vladimir Areshkin Krievija Kotel’niki
87 1943 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga
88 1937 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka
89 1932 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
90 1844 Irina Vorobieva Krievija Sanktpēterburga
91 1813 Bratko Sergey Krievija Krasnodara
92 1691 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga
93 1690 Dmytro Derkach Ukraina Harkiva
94 1679 Eva Ozerova Krievija Čerepoveca
95 1623 Viktoriia Zaporojets Ukraina Kijeva
96 1543 Volodymyr Trus Ukraina Odesa
97 1454 Kashentsev Igor Krievija Maskava
98 1420 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga
99 1397 Igor Miloradov Krievija Maskava
100 1323 Yaroslav Mikryukov Krievija Kotel’niki
101 1302 Roman Novikov Krievija Krasnodara
102 1281 Dmitriy Nabasov Krievija Kursk
103 1275 Eduards Blūmentāls Latvija Rīga
104 1167 Lanita Gutieva Krievija Sochi
105 1090 Igor Martynenko Ukraina Harkiva
106 1037 Vladislav Chesnokov Krievija Kursk
107 1026 Yuriy Bondarenko Ukraina Harkiva
108 849 Alexey Legostaev Krievija Kursk
109 839 Leonid Volik Krievija Krasnodara
110 820 Aliaksandr Bartosh Baltkrievija Minska
111 812 Evgen Novikov Krievija Krasnodara
112 717 Alexandr Gorlin Krievija Volgodonska
113 681 Artem Pankov Krievija Kursk
114 621 Makar Polyakov Krievija Kotel’niki
115 607 Oksana Derkach Ukraina Harkiva
116 602 Gleb Moskvin Krievija Kursk
117 538 Stepan Kishulko Krievija Kursk
118 508 Alexander Nagorniy ml. Krievija Sanktpēterburga
119 493 Pavel Bezrukov Krievija Kursk
120 485 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga
121 436 Rostislav Pereverzev Krievija Kursk
122 387 Sergey Legostaev Krievija Kursk
123 384 Siarhei Vazhnik Baltkrievija Minska
124 382 Lidija Kozak Krievija Volgodonska
125 358 Petr Bezrukov Krievija Kursk
126 330 Alexander Churilin Krievija Kursk
127 270 Tamara Shalomayeva Ukraina Harkiva
128 258 Alexey Shalagin Krievija Nizhniy Novgorod
129 236 Ivan Veremeenko Krievija Armavira
130 235 Romans Blūmentāls Latvija Jūrmala
131 218 Denis Trubnikov Krievija Kursk
132 175 Nikita Shurov Krievija Kursk
133 122 Vyacheslav Domashev Krievija Kursk
134 116 Yuriy Aseev Krievija Kursk
135 87 Maksim Taziev Krievija Kursk
136 81 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga
137 68 Olga Likova Krievija Kursk
138 58 Alexey Zavarzin Krievija Kursk
139 54 Nikita Lomakin Krievija Kursk
140 21 Evgenii Solovev Krievija Kļina
141 20 Andrey Aseev Krievija Kursk
142 8 Vladimir Otinov Krievija Kotel’niki
143 7 Sergey Chapligin Krievija Kursk
144 6 Julia Kriukova Krievija Kursk