Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Novokuzņecka |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 19.10.2015 12:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 28.11.2015 07:15 |
Turnīra datums | 28.11.2015 |
Dalībnieku | 40 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Групповой турнир | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
квалификация | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
Лиги | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 4 - | ||||||||
Высшая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 5 - | ||||||||
Плей-Офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 30 | |||
2 | Stanislav Lutay | Krievija | Tula | 27 | |||
3 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | 25 | |||
4 | Dmitry Soloviev | Krievija | Mitišči | 23 | |||
5 | Ryurik Gutiev | Krievija | Sochi | 21 | |||
6 | Aleksandr Spirin | Krievija | Barnaula | 20 | |||
7 | Victor Poberezhny | Krievija | Novosibirska | 19 | |||
8 | Dmitriy Fedorchenko | Krievija | Novosibirska | 18 | |||
9 | Egor Stepanov | Krievija | Sanktpēterburga | 17 | |||
10 | konstantin orlov | Krievija | Novosibirska | 16 | |||
11 | Vyacheslav Kholmov | Krievija | Novokuzņecka | 15 | |||
12 | Andrey Trufanov | Krievija | Novokuzņecka | 14 | |||
13 | Maksim Avgustov | Krievija | Novokuzņecka | 13 | |||
14 | Pavel Gorlov | Krievija | Novokuzņecka | 12 | |||
15 | Mikhail Simonov | Krievija | Novokuzņecka | 11 | |||
16 | Igor Stepanenko | Krievija | Novokuzņecka | 10 | |||
17 | Alexander Denisov | Krievija | Novokuzņecka | 9 | |||
18 | Vladimir Germanskiy | Krievija | Novokuzņecka | 8 | |||
19 | Spirin Valery | Krievija | Barnaula | 7 | |||
20 | Konstantin Avdeev | Krievija | Novosibirska | 6 | |||
21 | Dmitriy Glafirov | Krievija | Novosibirska | 5 | |||
22 | Igor Ivanov | Krievija | Novosibirska | 4 | |||
23 | Alexander Kalachikov | Krievija | Novokuzņecka | 3 | |||
24 | Sergey Kholmov | Krievija | Novokuzņecka | 2 | |||
25 | Sergey Maltsev | Krievija | Novokuzņecka | 1 | |||
26 | Maksim Kuznetsov | Krievija | Novokuzņecka | 1 | |||
27 | Andrey Chernikov | Krievija | Novokuzņecka | 1 | |||
28 | Michael Ashurov | Krievija | Novokuzņecka | 1 | |||
29 | Sergey Kuznetsov | Krievija | Novokuzņecka | 1 | |||
30 | Elizaveta Avgustova | Krievija | Novokuzņecka | 1 | |||
31 | Anatoliy Voronin | Krievija | Novosibirska | 1 | |||
32 | Alexandr Loginov | Krievija | Novokuzņecka | 1 | |||
33 | Maks Savincev | Krievija | Novokuzņecka | 1 | |||
34 | Stas Chernysh | Krievija | Novokuzņecka | 1 | |||
35 | Oleg Gafarov | Krievija | Novokuzņecka | 1 | |||
36 | Stanislav Kind | Krievija | Novokuzņecka | 1 | |||
37 | Vadim Korchagin | Krievija | Novokuzņecka | 1 | |||
38 | Andrei Gushchin | Krievija | Novokuzņecka | 1 | |||
39 | Alexey Ivanov | Krievija | Novokuzņecka | 1 | |||
40 | Andrey Shubin | Krievija | Novokuzņecka | 1 | |||