XVII Saint Petersburg Open 2015

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Reģistrācijas sākums Scorpion 15.10.2015 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 12.11.2015 23:59
Turnīra datums 14.11.2015
Dalībnieku 97

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Группы Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Final A Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Final B Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Division 1 Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Division 2 Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Play-off Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 German Fokin Krievija Sanktpēterburga
3 Veniamin Gerasimov Krievija Maskava
4 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
5 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava
6 Alexey Zaharov Krievija Maskava
7 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
8 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
9 Pavel Gorodnitskiy Izraēla Haifa
10 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
11 Grigoriy Dubinin Krievija Tula
12 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
13 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
14 Alexander Miloradov Krievija Maskava
15 Anton Legkov Krievija Sanktpēterburga
16 Dmitriy Koshman Krievija Maskava
17 Dmitry Afonin Krievija Sanktpēterburga
18 Viktoria Gorodnitskaya Krievija Čerepoveca
19 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
20 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
21 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
22 Anton Runenkov Krievija Maskava
23 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci
24 Alexi Biorn Krievija Sanktpēterburga
25 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga
26 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
27 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga
28 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga
29 Alexander Ozerov Krievija Čerepoveca
30 Gleb Vasiliev Krievija Maskava
31 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
32 Stepan Korotkiy Krievija Maskava
33 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
34 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga
35 Sergey Patekhin Krievija Kursk
36 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
37 Alexander Galkin Krievija Volgograda
38 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt
39 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
40 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga
41 Denis Matveev Krievija Kursk
42 Georgiy Levashov Serbija Belgrada
43 Viacheslav Patekhin Krievija Kursk
44 Artem Valiev Lietuva Viļņa
45 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
46 Yury Volik Krievija Krasnodara
47 Maria Saveljeva Igaunija Tallina
48 Igor Novikov Krievija Azova
49 Kristaps Zarinieks Latvija Jēkabpils
50 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt
51 Maria Miloradova Krievija Maskava
52 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
53 Ryurik Gutiev Krievija Sochi
54 Igor Novikov Krievija Krasnodara
55 Artem Boldyrev Krievija Severodvinska
56 Rūdolfs Valainis Latvija Jēkabpils
57 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga
58 Irina Vorobieva Krievija Sanktpēterburga
59 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga
60 Igor Budilin Krievija Sanktpēterburga
61 Sergey Kudinov Krievija Chernyakhovsk
62 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga
63 Alexandr Borovskiy Krievija Sanktpēterburga
64 Alexey Baranov Krievija Maskava
65 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga
66 Pavel Sazhin Krievija Sanktpēterburga
67 Andrey Ponomarev Krievija Maskava
68 Alexander Larichev Krievija Čerepoveca
69 Mikhail Krinov Krievija Maskava
70 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ)
71 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
72 Sergey Nemolot Krievija Sanktpēterburga
73 Daniil Perov Krievija Sanktpēterburga
74 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka
75 Milos Sevr Čehija Turnov
76 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga
77 Denis Petrov Krievija Sanktpēterburga
78 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga
79 Ilya Timofeev Krievija Jaroslavļa
80 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe
81 Oleg Borisov Krievija Sanktpēterburga
82 Konstantin Avdeev Krievija Novosibirska
83 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
84 Vladimir Nikulov Krievija Sanktpēterburga
85 Alexander Nagorniy ml. Krievija Sanktpēterburga
86 Yaroslav Mikryukov Krievija Kotel’niki
87 Sergey Bulanov Krievija Sanktpēterburga
88 Alexandr Gorlin Krievija Volgodonska
89 Mikhail Gorodnitskiy Krievija Sanktpēterburga
90 Vladimir Alekseev Krievija Sanktpēterburga
91 Dmitry Alekseev Krievija Sanktpēterburga
92 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga
93 Lidija Kozak Krievija Volgodonska
94 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga
95 Ekaterina Kolodeznaja Krievija Maskava
96 Sergey Kopnin Krievija Maskava
97 Alexey Klimko Krievija Sanktpēterburga