Nosaukums | SAINT-PETERSBURG OPEN-2016 |
---|---|
Turnīra tips | Individuālais |
Statuss | Beigusies |
Turnīrs pievienots | 15.10.2015 |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Sanktpēterburga |
Reģistrācijas sākums | 15.10.2015 00:00 |
Reģistrācijas beigas | 12.11.2015 23:59 |
Turnīra datums | 14.11.2015 |
Dalībnieku | 97 |
Posmi
Nosaukums | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Группы | Beigusies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
Final A | Beigusies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
Final B | Beigusies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
Division 1 | Beigusies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
Division 2 | Beigusies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 4 - | ||||||||
Play-off | Beigusies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
2 | German Fokin | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
3 | Veniamin Gerasimov | Krievija | Maskava | ||||
4 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
5 | Arseniy Stolyarov | Krievija | Maskava | ||||
6 | Alexey Zaharov | Krievija | Maskava | ||||
7 | Nikita Zholobov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
8 | Dmitry Malygin | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
9 | Pavel Gorodnitskiy | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
10 | Andrey Voskoboynikov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
11 | Grigorij Dubinin | Krievija | Tula | ||||
12 | Mikhail Shashkov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
13 | Oleg Ortinov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
14 | Alexander Miloradov | Krievija | Maskava | ||||
15 | Anton Legkov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
16 | Dmitriy Koshman | Krievija | Maskava | ||||
17 | Dmitry Afonin | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
18 | Viktoria Gorodnitskaya | Krievija | Čerepoveca | ||||
19 | Kirill Storchak | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
20 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | ||||
21 | Dmitry Belavin | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
22 | Anton Runenkov | Krievija | Maskava | ||||
23 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | ||||
24 | Alex Bjorn | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
25 | Igor Masloboev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
26 | Mykhaylo Shalomayev | Ukraina | Harkiva | ||||
27 | Anton Fedoseev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
28 | Oleg Salamatov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
29 | Alexander Ozerov | Krievija | Čerepoveca | ||||
30 | Gleb Vasiliev | Krievija | Maskava | ||||
31 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
32 | Stepan Korotkiy | Krievija | Maskava | ||||
33 | Vladimir Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
34 | Evgeniy Pipchenko | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
35 | Sergey Patekhin | Krievija | Kursk | ||||
36 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
37 | Alexander Galkin | Krievija | Volgograda | ||||
38 | Elena Nikitina | Krievija | Kronshtadt | ||||
39 | Alexey Chernov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
40 | Alexander Okunev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
41 | Denis Matveev | Krievija | Kursk | ||||
42 | Georgiy Levashov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
43 | Viacheslav Patekhin | Krievija | Kursk | ||||
44 | Artem Valiev | Lietuva | Viļņa | ||||
45 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
46 | Yury Volik | Krievija | Krasnodara | ||||
47 | Maria Saveljeva | Igaunija | Tallina | ||||
48 | Igor Novikov | Krievija | Azova | ||||
49 | Kristaps Zarinieks | Latvija | Jēkabpils | ||||
50 | Michail Nikitin | Krievija | Kronshtadt | ||||
51 | Maria Miloradova | Krievija | Maskava | ||||
52 | Artem Budaev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
53 | Ryurik Gutiev | Krievija | Sochi | ||||
54 | Igor Novikov | Krievija | Krasnodara | ||||
55 | Artem Boldyrev | Krievija | Severodvinska | ||||
56 | Rūdolfs Valainis | Latvija | Jēkabpils | ||||
57 | Egor Stepanov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
58 | Irina Vorobieva | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
59 | Daniil Mushnikov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
60 | Igor Budilin | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
61 | Sergey Kudinov | Krievija | Chernyakhovsk | ||||
62 | Artem Blinov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
63 | Alexandr Borovskiy | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
64 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | ||||
65 | Ilya Ponomarev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
66 | Pavel Sazhin | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
67 | Andrey Ponomarev | Krievija | Maskava | ||||
68 | Alexander Larichev | Krievija | Čerepoveca | ||||
69 | Mikhail Krinov | Krievija | Maskava | ||||
70 | Aleksandr Tarakanov | Kazahstāna | Железнодорожный (РФ) | ||||
71 | Alex Gorin | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
72 | Sergey Nemolot | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
73 | Daniil Perov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
74 | Andrei Kniaziuk | Baltkrievija | Novopolocka | ||||
75 | Milos Sevr | Čehija | Turnov | ||||
76 | Ruslan Kamalov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
77 | Denis Petrov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
78 | Andrey Budilin | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
79 | Ilya Timofeev | Krievija | Jaroslavļa | ||||
80 | Alexey Krinov | Krievija | Maskava | ||||
81 | Oleg Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
82 | Konstantin Avdeev | Krievija | Novosibirska | ||||
83 | Smirnov Nikolay | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
84 | Vladimir Nikulov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
85 | Aleksandr Nagornyy j. | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
86 | Yaroslav Mikryukov | Krievija | Kotel’niki | ||||
87 | Sergey Bulanov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
88 | Alexandr Gorlin | Krievija | Volgodonska | ||||
89 | Mikhail Gorodnitskiy | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
90 | Vladimir Alekseev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
91 | Dmitry Alekseev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
92 | Aleksandr Nagorniy Sr. | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
93 | Lidija Kozak | Krievija | Volgodonska | ||||
94 | Elena Stoljarova | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
95 | Ekaterina Kolodeznaja | Krievija | Maskava | ||||
96 | Sergey Kopnin | Krievija | Maskava | ||||
97 | Alexey Klimko | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
|