Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Maskava |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 09.10.2015 19:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 17.10.2015 23:59 |
Turnīra datums | 18.10.2015 |
Dalībnieku | 25 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Групповой этап | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
Высшая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
Первая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 4 - | ||||||||
Плей-офф (Высшая лига) | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 5 - | ||||||||
Плей-офф (Первая лига) | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 6 - | ||||||||
Серия за 9 место (Высшая лига) | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 7 - | ||||||||
Серия за 11 место (Высшая лига) | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 8 - | ||||||||
Серия за 9 место (Первая лига) | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 9 - | ||||||||
Серия за 11 место (Первая лига) | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veniamin Gerasimov | Krievija | Maskava | 549 | |||
2 | Alexey Zaharov | Krievija | Maskava | 525 | |||
3 | Arseniy Stolyarov | Krievija | Maskava | 500 | |||
4 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 463 | |||
5 | Dmitry Soloviev | Krievija | Mitišči | 428 | |||
6 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | 394 | |||
7 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | 372 | |||
8 | Stepan Korotkiy | Krievija | Maskava | 352 | |||
9 | Alexander Galkin | Krievija | Volgograda | 328 | |||
10 | Mikhail Krinov | Krievija | Maskava | 308 | |||
11 | Andrey Ponomarev | Krievija | Maskava | 280 | |||
12 | Aleksandr Tarakanov | Kazahstāna | Железнодорожный (РФ) | 256 | |||
13 | Sergey Korotkiy | Krievija | Maskava | 237 | |||
14 | Eva Ozerova | Krievija | Čerepoveca | 212 | |||
15 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | 193 | |||
16 | Dmitriy M Ivanov | Krievija | Maskava | 180 | |||
17 | Sergey Pugachev | Krievija | Zheleznodorozhnyy | 156 | |||
18 | Yuriy Verbitskiy | Krievija | Volgograda | 138 | |||
19 | Alexey Krinov | Kazahstāna | Aqtöbe | 119 | |||
20 | Yuriy Popov | Krievija | Maskava | 81 | |||
21 | Timur Khamiev | Krievija | Kazaņa | 55 | |||
22 | Artemov Alexandr | Krievija | Maskava | 28 | |||
23 | Konstantin Avdeev | Krievija | Novosibirska | 3 | |||
24 | Alexey Gavrilov | Krievija | Maskava | 2 | |||
25 | Sergey Kopnin | Krievija | Maskava | 1 | |||