3 этап VI Открытого Кубка России. 22 Кубок Санкт-Петербурга

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Reģistrācijas sākums Scorpion 22.09.2015 12:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 10.10.2015 12:00
Turnīra datums 11.10.2015
Dalībnieku 70

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Группа Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Вторая Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Высшая Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Первая Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Третья Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Play-off Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Alexey Zaharov Krievija Maskava 30
2 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga 27
3 Viktoria Gorodnitskaya Krievija Čerepoveca 25
4 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga 23
5 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga 21
6 Stanislav Lutay Krievija Tula 20
7 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga 19
8 Anton Legkov Krievija Sanktpēterburga 18
9 Artem Valiev Lietuva Viļņa 17
10 Grigoriy Dubinin Krievija Tula 16
11 Stepan Korotkiy Krievija Maskava 15
12 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga 14
13 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga 13
14 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga 12
15 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava 11
16 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 10
17 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga 9
18 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga 8
19 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 7
20 Dmitry Afonin Krievija Sanktpēterburga 6
21 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga 5
22 Mikhail Sivakov Krievija Sanktpēterburga 4
23 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga 3
24 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga 2
25 Alexi Biorn Krievija Sanktpēterburga 1
26 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 1
27 Alexander Ozerov Krievija Čerepoveca 1
28 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe 1
29 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga 1
30 Alexandr Borovskiy Krievija Sanktpēterburga 1
31 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga 1
32 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga 1
33 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga 1
34 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt 1
35 Artem Boldyrev Krievija Severodvinska 1
36 Irina Vorobieva Krievija Sanktpēterburga 1
37 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt 1
38 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga 1
39 Anthony Mzilangve Krievija Sanktpēterburga 1
40 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga 1
41 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga 1
42 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga 1
43 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga 1
44 Mikhail Krinov Krievija Maskava 1
45 Darja Obuhova Krievija Sanktpēterburga 1
46 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga 1
47 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 1
48 Sergey Nemolot Krievija Sanktpēterburga 1
49 Pavel Sazhin Krievija Sanktpēterburga 1
50 Mishurinskikh Konstantin Krievija Pleskava 1
51 Dmitry Alekseev Krievija Sanktpēterburga 1
52 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga 1
53 Yaroslav Mikryukov Krievija Kotel’niki 1
54 Eva Ozerova Krievija Čerepoveca 1
55 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga 1
56 George Titov Krievija Sanktpēterburga 1
57 Геннадий Хорошухин Krievija Sanktpēterburga 1
58 Vladislav Plotnikov Krievija Sanktpēterburga 1
59 Vladimir Nikulov Krievija Sanktpēterburga 1
60 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga 1
61 Дмитрий Глухачёв Krievija Sanktpēterburga 1
62 Vadim Lebedev Krievija Sanktpēterburga 1
63 Valeria Isakova Krievija Sanktpēterburga 1
64 Alexey Klimko Krievija Sanktpēterburga 1
65 Konstantin Avdeev Krievija Novosibirska 1
66 Павел Баранников Krievija Sanktpēterburga 1
67 Vadim Lukin Krievija Čerepoveca 1
68 Кирилл Кащенко Krievija Sanktpēterburga 1
69 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 1
70 Степан Баранников Krievija Sanktpēterburga 1
71 Anton Kiselyov Krievija Sanktpēterburga 0