Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Sanktpēterburga |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 22.09.2015 12:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 10.10.2015 12:00 |
Turnīra datums | 11.10.2015 |
Dalībnieku | 70 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Группа | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
Вторая Лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
Высшая Лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
Первая Лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
Третья Лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
Play-off | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexey Zaharov | Krievija | Maskava | 30 | |||
2 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | 27 | |||
3 | Viktoria Gorodnitskaya | Krievija | Čerepoveca | 25 | |||
4 | Oleg Ortinov | Krievija | Sanktpēterburga | 23 | |||
5 | Andrey Voskoboynikov | Krievija | Sanktpēterburga | 21 | |||
6 | Stanislav Lutay | Krievija | Tula | 20 | |||
7 | Dmitry Malygin | Krievija | Sanktpēterburga | 19 | |||
8 | Anton Legkov | Krievija | Sanktpēterburga | 18 | |||
9 | Artem Valiev | Lietuva | Viļņa | 17 | |||
10 | Grigoriy Dubinin | Krievija | Tula | 16 | |||
11 | Stepan Korotkiy | Krievija | Maskava | 15 | |||
12 | Mikhail Shashkov | Krievija | Sanktpēterburga | 14 | |||
13 | Nikita Zholobov | Krievija | Sanktpēterburga | 13 | |||
14 | Dmitry Belavin | Krievija | Sanktpēterburga | 12 | |||
15 | Arseniy Stolyarov | Krievija | Maskava | 11 | |||
16 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 10 | |||
17 | Anton Fedoseev | Krievija | Sanktpēterburga | 9 | |||
18 | Igor Masloboev | Krievija | Sanktpēterburga | 8 | |||
19 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | 7 | |||
20 | Dmitry Afonin | Krievija | Sanktpēterburga | 6 | |||
21 | Kirill Storchak | Krievija | Sanktpēterburga | 5 | |||
22 | Mikhail Sivakov | Krievija | Sanktpēterburga | 4 | |||
23 | Georgiy Levashov | Krievija | Sanktpēterburga | 3 | |||
24 | Vladimir Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | 2 | |||
25 | Alexi Biorn | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
26 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
27 | Alexander Ozerov | Krievija | Čerepoveca | 1 | |||
28 | Alexey Krinov | Kazahstāna | Aqtöbe | 1 | |||
29 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
30 | Alexandr Borovskiy | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
31 | Andrey Budilin | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
32 | Alex Gorin | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
33 | Evgeniy Pipchenko | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
34 | Michail Nikitin | Krievija | Kronshtadt | 1 | |||
35 | Artem Boldyrev | Krievija | Severodvinska | 1 | |||
36 | Irina Vorobieva | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
37 | Elena Nikitina | Krievija | Kronshtadt | 1 | |||
38 | Ilya Ponomarev | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
39 | Anthony Mzilangve | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
40 | Daniil Mushnikov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
41 | Ruslan Kamalov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
42 | Egor Stepanov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
43 | Oleg Salamatov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
44 | Mikhail Krinov | Krievija | Maskava | 1 | |||
45 | Dasha Obukhova | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
46 | Alexander Koroschenko | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
47 | Artem Blinov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
48 | Sergey Nemolot | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
49 | Pavel Sazhin | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
50 | Mishurinskikh Konstantin | Krievija | Pleskava | 1 | |||
51 | Dmitry Alekseev | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
52 | Smirnov Nikolay | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
53 | Yaroslav Mikryukov | Krievija | Kotel’niki | 1 | |||
54 | Eva Ozerova | Krievija | Čerepoveca | 1 | |||
55 | Alexander Nagorniy st. | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
56 | George Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
57 | Геннадий Хорошухин | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
58 | Vladislav Plotnikov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
59 | Vladimir Nikulov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
60 | Alexander Nagorniy st. | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
61 | Дмитрий Глухачёв | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
62 | Vadim Lebedev | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
63 | Valeria Isakova | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
64 | Alexey Klimko | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
65 | Konstantin Avdeev | Krievija | Novosibirska | 1 | |||
66 | Павел Баранников | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
67 | Vadim Lukin | Krievija | Čerepoveca | 1 | |||
68 | Кирилл Кащенко | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
69 | Elena Stoljarova | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
70 | Степан Баранников | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
71 | Anton Kiselyov | Krievija | Sanktpēterburga | 0 | |||