XXIV Чемпионат Санкт-Петербурга 1 этап - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 11.09.2015 23:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 27.09.2015 11:40
Turnīra datums 27.09.2015

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta
1 4731 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 4242 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
3 4129 German Fokin Krievija Sanktpēterburga
4 4104 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
5 4053 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
6 3722 Anton Legkov Krievija Sanktpēterburga
7 3425 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
8 3272 Dmitry Afonin Krievija Sanktpēterburga
9 3270 Artem Valiev Lietuva Viļņa
10 3262 Anton Kiselyov Krievija Sanktpēterburga
11 3213 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
12 3199 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga
13 3125 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga
14 3063 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
15 3049 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
16 3009 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
17 2991 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
18 2745 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
19 2732 Mikhail Sivakov Krievija Sanktpēterburga
20 2726 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga
21 2697 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
22 2626 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga
23 2310 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt
24 2233 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
25 2163 Mishurinskikh Konstantin Krievija Pleskava
26 2056 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga
27 2018 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
28 1940 Artem Boldyrev Krievija Severodvinska
29 1899 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga
30 1878 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga
31 1877 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
32 1734 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga
33 1729 Anthony Mzilangve Krievija Sanktpēterburga
34 1726 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga
35 1545 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga
36 1501 Alexi Biorn Krievija Sanktpēterburga
37 1340 Irina Vorobieva Krievija Sanktpēterburga
38 1160 Darja Obuhova Krievija Sanktpēterburga
39 1136 Daniil Perov Krievija Sanktpēterburga
40 1090 Sergey Nemolot Krievija Sanktpēterburga
41 871 Dmitry Alekseev Krievija Sanktpēterburga
42 756 Vladimir Alekseev Krievija Sanktpēterburga
43 596 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga
44 528 Artem Bychkov Krievija Sanktpēterburga
45 474 Alexander Speranskiy Krievija Sanktpēterburga
46 359 Vadim Lukin Krievija Čerepoveca
47 241 George Titov Krievija Sanktpēterburga
48 231 Vadim Matveev Krievija Sanktpēterburga
49 229 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga
50 226 Vladimir Nikulov Krievija Sanktpēterburga
51 220 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga
52 190 Denis Petrov Krievija Sanktpēterburga
53 155 Alexander Nagorniy ml. Krievija Sanktpēterburga
54 154 Мирослав Романов Krievija Sanktpēterburga
55 89 Juriy Pochatov Krievija Sanktpēterburga
56 69 Дмитрий Сигалов Krievija Sanktpēterburga
57 68 Vadim Lebedev Krievija Sanktpēterburga
58 62 Slava Ius Krievija Sanktpēterburga
59 60 Вячеслав Романов Krievija Sanktpēterburga
60 48 Игорь Початов Krievija Sanktpēterburga
61 31 Дмитрий Глухачёв Krievija Sanktpēterburga
62 8 Андрей Бортяков Krievija Sanktpēterburga
63 3 Иван Бортяков Krievija Sanktpēterburga
64 2 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga
65 0 Алексей Щулёв Krievija Sanktpēterburga
66 0 Андрей Юшманов Krievija Sanktpēterburga
67 0 Roman Guzenko Krievija Sanktpēterburga
68 0 Artem Orlenko Krievija Sanktpēterburga
69 0 Victor Ovchinnikov Krievija Noyabrsk
70 0 Ivan Smirnov Krievija Sanktpēterburga